Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:11 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Mbani frymėn! Disa ide brilante pėr tė arreduar shtėpinė nė mal
06/10/17
Foto 1 nga 20
Arredimi i shtėpisė ėshtė njė proces mjaft i bukur, por edhe i vėshtirė, aq mė tepėr kur duam qė shtėpia jonė tė jetė nė mal. Shpeshherė e gjejmė veten pėrballė mungesės sė ideve brilante, teksa duam qė shtėpia jonė tė duket e mrekullueshme, mes natyrės e cila ėshtė gjithmonė e tillė. Mbase harxhojnė edhe shumė kohė pėr tė gjetur stilin tonė tė preferuar dhe prapė nuk na mbushet mendja, pasi duam qė shtėpia jonė tė duket mė shumė se njė mrekulli, duke mos lėnė pas shijen e traditės. Kjo ėshtė njė dėshirė paksa e vėshtirė, por jo e pamundur. Mė poshtė, ju sjellim disa ide dhe sugjerime stilesh nga mė tė bukurat. Nga shtėpizė minimale nė provincė, ja disa pėrzgjedhje ideale tė shtėpive dhe hoteleve me njė stil alpin. Pėr tė krijuar atmosferėn e duhur ėshtė e rėndėsishme qė tė zgjidhni mobiliet e duhura dhe tė kujdeseni pėr ndriēimin, me pamjen mbi majat me dėborė.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha