Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:11 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Mirditė, nė shtėpinė e Kristinės bashkėfshatares sė Gertės
07/10/17
Foto 1 nga 4
Dje bashkė me Deanin dhe Gentin, rrugėtuam nga Tirana drejt fshatit Rrushkull nė Mirditėn e Madhe, pėr tė vetmen arsye jo sepse kurrė askush nuk ka bėrė njė reportazh nė njė fshat shqiptar. Janė bėrė shumė tė tillė. Por asnjėherė aq sa numri i banorėve qė jetojnė nė zonat rurale nė gjendje vėrtet tė mjerueshme. Ata janė mė shumė sesa intervistat tona, mė shumė se politika jonė, mė shumė se koha qė ne u japim nė televizion. Ne tė gazetės Shqiptarja.com ishim dje atje, sepse Gerta Loku, mirditorja tashmė e famshme pas fjalimit nė Parlament mė datė 30 shtator mbi zonat rurale dhe investimet e munguara, pėrveē tornados qė krijoi nė media e kudo nė jetėn kryeqytetase, na foli pėr dikė tjetėr veē vetes. Na foli pėr njė personazh, pėr njė jetė qė nuk ishte si e saja, as si e jona. Na foli pėr Kristinėn. Dhe ne ishim atje pikėrisht pėr tė. Nė kėrkim tė Kristinės...
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha