Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pse u "armatos" Presidenti i Republikës Ilir Meta?
07/10/17
Foto 1 nga 3
Presidenti i Republikės, Ilir Meta kėtė fundjavė ka zgjedhur tė argėtohet nėn shoqėrinė e miqėve nė njė poligon qitjeje. Fotot teksa merrte nė shenjestėr pikėn e qitjes, janė publikuar nga miku i tij dhe analisti i njohur Ilir Kulla. Ilir Kulla ka njoftuar se presidenti mori maksimalen duke u vlerėsuar me notėn dhjetė, ndėrsa vetė ai ka njoftuar se ėshtė vlerėsuar me 3 nėnta.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha