Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tė zhytura nė luks, pishinat mė tė adhurueshme nė botė
10/10/17
Foto 1 nga 17
Zhytja nė ujė nuk ka qenė kurrė mė e adhurueshme se sa nė kėto pishina luksoze. Duke filluar nga vilat private nė Japoni, vendpushimet luksoze nė hotele, kėto janė disa nga vendet mė tė paharrueshme, luksoze dhe mė tė shtrenjta nė botė pėr tė bėrė njė zhytje. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha