Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lule tė vjeshtės pėr dasmėn apo darkėn tuaj tė preferuar
11/10/17
Foto 1 nga 11
Edhe vjeshta ka bukurinė e saj tė rrallė. Artistėt dhe tė apasionuarit e luleve arrijnė gjithnjė tė krijojnė instalacione tė veēanta me lule pėr festa tė ndryshme. Kėshtu, nė kėtė foto tė Vogue France mund tė shihni se si mund tė pėrdoren lulet e vjeshtės nė njė darkė mes miqsh, nė njė martesė apo ditėlindje.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha