Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Zbardhet projekti/Kukėsi me stadium modern, kushton 3.5 mln €
11/10/17
Foto 1 nga 5
Klubi i futbollit “Kukėsi” pritet tė ketė stadiumin mė modern nė vend, pas “Arenės Kombėtare”. Klubi verilindor bėn tė ditur se ka gati projektin pėr njė impiant modern me 10 mijė vende. Nė faqen zyrtare nė facebook shkruhet se ka mbėrritur projekti i bėrė nga arkitektėt e huaj, i cili ėshtė pėlqyer shumė dhe nga Presidenti i skuadrės, Safet Gjici.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha