Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikė pasi nuk i dhanė lekė
12/10/17
Foto 1 nga 7
Njė plagosje me thikė ka ndodhur ditėn e sotme nė Tiranė nė zonėn e Freskut. Mėsohet se nipi, i cili ėshtė arrestuar nga policia, ka qėlluar me thikė gjyshin dhe gjyshen e tij, nga ana e mamasė, pasi janė konfliktuar me njėri-tjetrin. Shkak pėr konfliktin ėshtė bėrė fakti se nipi me inicialet B.Kaso 19 vjeē i ka kėrkuar para gjyshėrve tė tij, H.A. dhe Sh.A.,70 dhe 80 vjeē, dhe pasi ata nuk i kanė dhėnė, janė konfliktuar e mė pas ai i ka qėlluar me thikė. Dy tė moshuarit janė transportuar menjėherė nė spital, ndėrsa ndodhen jashtė rrezikut pėr jetėn.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha