Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
E rrallė! Polici gjobit policinė pėr parkimin nė Tiranė
12/10/17
Foto 1 nga 6
TIRANE-Nė njė rrugė me dy kalime ku shpesh herė trafiku krijon minuta tė tėra bllokim pranė gjykatės sė krimeve tė rėnda dhe asaj penale, kėtė herė policia rrugore ka gjobitur furgonin e policisė sė rendit. REPORTTV sjell videon ekskluzive tė momentit tė gjobitjes sė furgonit tė policisė sė rendit i cili ishte i lėnė nė sens tė kundėrt dhe nė njė rrugė ku ndalohet parkimi. Ky mjet u gjobit pėr parkim tė gabuar dhe qėndrim nė sens tė kundėrt tė rrugės nga polici rrugor Edmond Hoxha. Janė kėto pamjet ku gjoba vendoset mbi xhamin e furgonit tė policisė, pėr tė cilin ReportTv mėsoi se kishte ardhur pranė gjykatės sė krimeve pėr tė shoqėruar njė tė pandehur i cili ndodhej me masė sigurie arrest nė shtėpi. Por gjobės nuk mundi ti shpėtoj, pasi polici rrugores Edmond Hoxha vendosi ta gjobisė pėr kėtė shkelje duke i dhėnė nė kėtė mėnyrė mėsimin se para ligjit tė gjithė jemi tė barabartė.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha