Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
5-vjetori i djegies te Parlamenti, ish tė pėrndjekurit nė protestė
12/10/17
Foto 1 nga 6
Ish tė pėrndjekurit politikė janė ngritur sot nė protestė, nė pėrkujtim tė 5-vjetorit tė ngjarjes sė rėndė, ku shtetasi Lirak Bejko i vuri flakėn vetes. Pesė vite mė parė, ish tė pėrndjekurit politikė zhvilluan njė grevė urie pėr disa javė me radhė. Ish i pėrndjekuri Bejko ndėrmori aktin tronditės, duke lyer trupin me benzinė dhe i vėnė flakėn, akt qė i mori jetėn. Ndėrkohė, protestat vijojnė nga ish tė pėrndjekurit edhe pas pesė vitesh nga ngjarja e rėndė, teksa sot ėshtė mbledhur dhe Kuvendi nė seancė plenare.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha