Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Meta vlerėson kontributin e familjes Rugova e Jashari
12/10/17
Foto 1 nga 8
Presidenti i Republikės Ilir Meta ka nderuar veprat dhe kontributet e Ibrahim Rugovės dhe familjes sė Adem Jasharit. Meta sė pari ka bėrė homazhe dhe ka vendosur kurorė me lule tek varri i Ibrahim Rugovės, ndėrsa ka vlerėsuar kontributet historike tė kėsaj familje Ndėrkohė pjesė e nderimeve ka qenė dhe Memoriali i Jasharėve nė Prekaz ku Presidenti Meta ka theksuar se kontributi i Adem Jasharit frymėzon ēdo tė ri shqiptar.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha