Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Memaliaj, kapen 64 kg kanabis nė pranga 50-vjeēari
12/10/17
Foto 1 nga 5
Nė Memaliaj janė sekuestruar 64 kilogram lėndė narkotike kanabis, ndėrsa ėshtė arrestuar Muharrem Mino, 50 vjeē, banues nė njėsinė administrative Buz tė Memaliajt. Lėnda narkotike ėshtė gjetur pas kontrollit tė ushtruar nė banesėn e 50-vjeēarit, ndėrsa sasia e drogės ėshtė sekuestruar nė cilėsinė e provės materiale. Materialet i kaluan prokurorisė, ndėrsa nė terren policia po punon pė identifikimin dhe kapjen e personave tė tjerė, tė cilėt mendohen se kanė lidhje me prodhimin dhe shpėrndarjen e lėndėve narkotike.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha