Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Rama-Basha ‘pėrplasen’, futet Garda: Lėre, ėshtė ēun i mirė
13/10/17
Foto 1 nga 6
Seanca e sotme ėshtė tensionuar sėrish pas fjalės sė Ramės dhe akuzave tė forta ndaj opozitės. Lulzim Basha ėshtė afruar nė foltoren e Kuvendit pėr tė marrė fjalėn pėr tė replikuar, por ka ndėrhyrė Basha, pasi ishte duke folur Rama. Ndėrkohė qė kryeministri u drejtohet gardistėve “Ikni se nuk bėn gjė ky, ikni se ėshtė cun i mirė ky”. Mė pas Rama i drejtua Berishės duke i thėnė se nėse do tė vinte ai do ta lironte foltoren nė tė kundėrt jo ose ti jepte leje Bashės. Pas batutave Rama ėshtė ulur, ndėrkohė qė Basha mori fjalėn nė foltore pėr tė replikuar.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha