Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Po kėrkoni shtėpi? Shikoni pak kėtė apartament luksoz
13/10/17
Foto 1 nga 15
Njė apartament dy-katėshe me pamje Central Park shitet pėr 56.000.000 $. Pronarėt? Kėngėtari Sting dhe gruaja e tij Trudie Styler. Njoftimi i shitjes, i nisur nga njė agjenci e pasurive tė paluajtshme qė strehon shtėpi luksoze nė Nju Jork, Corcoran, tashmė ka gjetur njė blerės, por kėngėtari dhe gruaja do tė lėnė shtėpinė e tyre tė mrekullueshme vetėm vitin e ardhshėm kur tė hyjnė nė njė shtėpi tė re njė ndėrtesė aty pranė, projektuar nga arkitekti Robert AM Stern. Sting e kishte nxjerrė nė shitje apartamentin e tij nė maj, por ishte e vėshtirė tė gjente blerėsin, i cili pėr momentin, sipas New York Post, mbetet misterioz. Rezidenca ėshtė padyshim luksoze. Njė ndėrtesė me 5 yje me njė pishinė gati gjigante. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha