Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Brenda avionit mė tė madh privat nė botė, pamje tė pabesueshme
14/10/17
Foto 1 nga 7
Njė avion i ri me vlerė 55 milionė paund ėshtė vendosur tė jetė avioni mė i madh privat nė botė, me katėr zona jetese dhe njė dhomė gjumi, ku pasagjerėt mund tė fluturojnė mes luksit. Bėhet fjalė pėr avionin Global 7000, i cili vjen nga Bombardier dhe po bėn debutimin e tij nė Las Vegas. Ēdo dhomė e avionit ėshtė e pajisur me televizorė me ekran tė madh, dritare ekstra tė mėdha dhe lidhje interneti. Ndėrkohė, tetė aeroplanė tė Global 7000 janė aktualisht nė prodhim dhe pritet tė vihen nė pėrdorim nė fund tė vitit 2018.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha