Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Takimet e Ramės nė Maqedoni pėrmes fotove
18/10/17
Foto 1 nga 24
kryeministri Edi Rama gjatė njė takimi ditėn e djeshme me lidrėt politikė nė Maqedoni dhe nė punimet e Samitit rajonal me 100 sipėrmarrėsit nga Europa Juglindore.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha