Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
18 ambasadorė tė Bashkimit Europian zbarkojnė nė Dibėr
28/10/17
Foto 1 nga 7
Kanė zbarkuar nė bashkinė e Dibrės 18 ambasadorė tė vendeve tė Bashkimit Europian, tė kryesuar nga Romana Vlahutin. Ambasadorėt kanė mbėrritur mbrėmjen e djeshme, ndėrsa nė axhendė ėshtė takimi me kryetarin e bashkisė, Muharrem Rama dhe punonjėsit. Takimi me kryebashkiakun ka nisur sot nė orėn 09:30, ndėrsa pas njohjes me problemet e zonės dhe vėshtirėsitė do tė udhėtojnė pėr nė Kalanė e Dodės, zona mė e thellė e Dibrės. Ambasadorėt po i zhvillojnė takimet pa praninė e medias.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha