Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nicole Scherzinger, nė superformė falė David Beckham
14/11/17
Foto 1 nga 7
Ėshtė 39-vjeēe, por format e Nicole Scherzingger lėnė pas edhe shumė 20-vjeēare. Sekrteti i saj? David Beckham. Po po, mos u habisni, e ka pranuar vetė kėngėtarja nė njė intervistė pėr revistėn “Look”. Futbollisti ka njė meritė tė madhe qė Nicole ndodhet nė superformė. Ajo thotė se ish-kapiteni i Anglisė e ka ndihmuar nė disa seanca stėrvitore duke ja ndryshuar krejtėsisht regjimin dhe llojet e ushtrimeve qė kryente mė parė. (J.Sh/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha