Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Dėbora zbardh Korēėn, pamje tė mrekullueshme
20/11/17
Foto 1 nga 24
Gjatė mesnatės sė sotme ashtu siē dhe ishte parashikuar nė disa zona tė vendit ka pasur reshje bore dhe ulje temperaturash nėn zero. Nė rrethin e Korēės ka patur reshje tė dendura bore, niveli i sė cilės ka arritur nė qytet 5 cm dhe nė fshatra deri nė 20 cm. Nė disa akse rrugore ka patur probleme me qarkullimin pėr shkak tė borės, mes tyre aksi Korēė-Kapshticė dhe Korēė-Ersekė. Reshje bore ka pasur edhe nė fshatrat e Kukėsit, Tropojės dhe nė gjithė zonat malore. Fotot e realizuara nga gazetari Tonin Frroku.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha