Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nga Monroe te Heminguej qė darkon me macen, shijoni fotot qė kurrė s'i keni parė
22/11/17
Foto 1 nga 14
Kur shohim Fotografi tė vjetra, gjithmonė fillojmė dhe ndihemi nostalgjik. Nė kėtė fotogaleri do tė shihni disa nga VIP-at botėrorė nė vite, ndoshta siē nuk i keni parė kurrė. Fotografi pėr ata qė jetuan nė njė kohė me ta dhe pėr ata qė kanė dėghuar pėr kėta tė famshėm, Brigitte Bardot, Michel Jackson, Marilyn Monroe dhe shumė tė tjerė vijnė sėbashku nė kėtė fotogaleri. Er.K/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha