Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
E zhveshur dhe e menduar nė shtrat, Morena Taraku di si tė provokojė
23/11/17
Foto 1 nga 15
Ish-Miss Kosova dhe kėngėtarja Morena Taraku ėshtė zhvendosur nė Turqi ku mesa duket po realizon njė fotosesion nga vende tė ndryshme. Taraku nuk ka nguruar asnjėherė qė tė tregojė mė shumė nga vetja apo edhe foto porvokuese me linjat e saj perfekte. Kėtė herė kėngėtarja na pėrshėndet me disa foto nga krevati, e cila ėshtė e zhveshur por mbulohet nga njė “pellush” ngjyrė tė verdhė dhe i ka vendosur mbishkrimin “Yellow Thoughts”(mendime tė verdha). Pėrveē fotove nė shtrat Taraku ka realizuar edhe foto tė tjera artistike nė vende tė ndryshme tė Turqisė.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha