Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pasanikėt e rinj tė Zimbabves, luksi qė tė le pa mend
23/11/17
Foto 1 nga 20
Mirė se vini nė botėn e elitės sė tė rinjve me me pasuri dhe mirėqenie nė Zimbabve, ku Rolls-Royce-t e lara nė argjend dhe avionėt privatė me vija ari janė normaliteti, dhe ku shfaqja e miliona eurove pasuri nė rrjetet sociale ėshtė e domosdoshme. Edhe pse ky vend renditet si shteti i dytė mė i varfėr nė botė pas Kongos, disa pinjollė politikanėsh dhe sipėrmarrėsish dėshmojnė se megjithatė ka njė lum parash qė vėrshon nė kėtė vend. (s.k/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha