Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pamje dramatike nga Fushė-Kruja, gjithēka nėn ujė,mbėrrin helikopteri
01/12/17
Foto 1 nga 17
Nis operacioni i Forcave tė Armatosura nga ajri pėr t'i ardhur nė ndihmė banorėve tė bllokuar nė fshatrat Derven dhe Mallkuē tė Fushė Krujės. Shtėpitė e banorėve tė kėtyre dy fshatrave kanė prej mbrėmjes sė djeshme nė pushtetin e ujit, ndėrsa janė evakuuar me helikopter mesditėn e kėsaj tė premte. Mes banorėve tė evakuuar ėshtė edhe njė nėnė me foshnjen nė krah.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha