Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:27 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Homazhet ne nder te valltarit fluturues, Rexhep Çeliku
13/01/18
Foto 1 nga 18
Kanė nisur homazhet pėr valltarin Rexhep Ēeliku, i cili u nda nga jeta mėngjesin e sė premtes. Homazhet po mbahen nė Muzeun Historik Kombėtar. Korifeu i skenės shqiptare, "shqiponja e valles", “Nderi i Kombit” Rexhep Ēeliku ndėrroi jetė nė orėt e para tė sė premtes tė 12 janarit 2018. Katėr ditė mė parė ai u dekorua nga Presidenti Ilir Meta me dekoratėn "Nderi i Kombit".Rexhep Ēeliku vuante nga njė sėmundje e rėndė dhe ndėrroi jetė nė moshėn 63-vjeēare.(b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha