Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Report TV - Vlorë, gjenden në det të braktisura një gomone me 500 kg kanabis si dhe një makinë
12/02/18
Foto 1 nga 20
VLORE-Policia ka bllokuar 500 kg kanabis në një gomone pranë Petroliferës, ndërsa është sekuestruar edhe një makinë tip fuoristradë e zhytur në det. Aksioni nisi mëngjesin e sotëm, teksa është pikasur fuoristrada brenda në det në zonën e Plazhit të Vjetër. Makina është me targa italiane BG 64 3GX, ndërsa 1 km larg saj, afër Petroliferës është gjetur një gomone. Nga kontrolli, brenda në gomone është gjetur një sasi lënde narkotike, rreth 500 kg kanabis.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha