Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Shkodėr, aksidentohen dy makina, njėri prej shoferėve nė gjendje kritike
12/02/18
Foto 1 nga 9
Njė aksident i rėndė rrugor ka ndodhur mbrėmjen e kėsaj tė hėne nė unazėn perėndimore tė qytetit tė Shkodrės. Dy automjete raportohet se janė pėrplasur me njėri-tjetrin ku pėr pasojė ka mbetur i plagosur rėndė njė person. Ai ėshtė transportuar me urgjencė pėr nė spitalin rajonal tė Shkodrės, ku siē bėhet e ditur, ndodhet nė gjendje kritike pėr jetėn. Nė aksident janė pėrfshirė njė automjet "Sharon" me targa AA 920 HX dhe njė "Mercedes Benz". Shqiptarja.com ka siguruar foto nga ky aksident, ku siē duket nė pamje automjeti "Sharon" ka pėsuar dėmtime tė shumta. Er.K/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha