Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Dėbora 'mbėrrin' nė Tiranė, qytetarėt me sytė nga Dajti
13/02/18
Foto 1 nga 3
Moti i ftohtė me reshje tė dendura dėbore dhe shiu ka pėrfshirė gjithė vendin dy ditėt e fundit. Acarit tė shkurtit duket se nuk i ka shpėtuar dhe Tirana, pasi dėbora ka mbuluar malin e Dajtit dhe duket me sy tė lirė nga tė gjithė qytetarėt. Shqiptarja.com iu sjell foto nga mali i Dajtit, i cili kėtė mėngjes ‘ėshtė zgjuar’ i zbardhur nga dėbora. Qytetarėt e Tiranės mund tė shijojnė bukurinė e kėsaj bardhėsie tė paqtė, qė nė fakt ėshtė njė fenomen i rallė pėr kryeqytetin, pėr shkak tė relievit tė ulėt(d.c./Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha