Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Foto nga ajrit tė aksit rrugor Pogradec-Korēė pas pastrimit tė dėborės
15/02/18
Foto 1 nga 6
Pėr shkak tė reshjeve tė dendura tė dėborės u rrezikua bllokimi i aksit rrugor Pogradec-Korēė. Ndėrhyrja e menjėhershme e ARSH-sė, kompanisė sė mirėmbajtjes dhe policisė rrugore bėri tė mundur pastrimin e bores nga ky segment rrugor. Siē mund ta shohim edhe nga fotografitė e mėposhtmė, ky aks rrugor nuk paraqet rrezik kalimi pėr automjetet.
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha