Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Adelina Ismaili, relaksohet nė plazh
23/07/12
Foto 1 nga 4
Diva Adelina Ismaili ka gjetur pak kohė pėr tu relaksuar. Ajo ėshtė fotografuar nė bregdetin shqiptar dhe si gjithnjė nuk zhgėnjen asnjėherė me pamjen e saj. Su/ Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha