Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Ėngjėlli shqiptar i Victoria Secret’s pozon nudo
15/09/12
Foto 1 nga 2
Kjo foto mund tė cilėsohet si njė ndėr fotot mė tė guximshme nudo dhe mė seksi, qė ėshtė bėrė ndonjėherė nga ndonje vajzė shqiptare. Bėhet fjalė per modelen e njohur shqiptare Vildane Zeneli, e cila ėshtė fotografuar kohė mė pare nga mjeshtri Raphael Mazzuēo, pėr librin e tij fotografik “CULO” nėn moton “Bota nuk ėshtė mė e rrafshėt”. Su/ Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha