Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Vipat argėtohen nė festėn e organizuar pas “Golden Globe”
14/01/13
Foto 1 nga 12
Mbrėmja nė “Golden Globe Aėards” nuk ka pėrfunduar vetėm me ndarjen e ēmimeve por gjithashtu edhe me festėn e organizuar pas eventit. Disa prej personazheve tė njohur qė kanė marrė pjesė nė kėtė event kanė ndėrruar veshjet e tyre duke u dukur mė nė formė se asnjėherė mė parė. Tė qeshura, kėrcime por gjithnjė shumė klas ka qenė kryefjala e kėtij kompeticioni dhe e festės pas pėrfundimit tė tij.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha