Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Ja fotot e buxhetorėve protestues te" Pallati i Lindės
14/01/13
Foto 1 nga 14
Partia Demokratike organizoi tre ditė mė parė njė protestė nė tė ashtuquajturin sipas saj “pallat tė Linda Bashės” bashkėshortes sė kreut tė Partisė Socialiste, Edi Rama. Por nė fakt, rezultoi tė ishte njė shfaqje e punonjėsve qė paguhen nga taksat pėr t’u kujdesur pėr qytetin Studenti!Sipas vėzhgimit tė bėrė nga mediat, u evidentuan nė skenėn e kėsaj proteste punonjėsit e administratės shtetėrore. Emisioni “Fiks Fare” ka zbardhur fotot e personave qė morėn pjesė nė protestė dhe postet qė ata mbajnė. (Gre.M/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha