Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Yjet sfidojnė dimrin dalin pa geta
15/01/13
Foto 1 nga 14
Shuma femra tė famshme, aktore, modele dhe kėngėtare janė parė tė dalin nė rrugė apo para objektivit tė fotografėve pa geta duke sfiduar tė ftohtin e dimrit me kėmbėt e zbuluara. Kėto janė yjet qė kanė preferuar ti lenė getat nė dollap. (b.m/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha