Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:15 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Itali, pranga shqiptarit me laborator droge e 80 kg heroinė
15/01/13
Foto 1 nga 6
TORINO- Sekuestrohen 80 kg heroine ne itali dhe vihet ne pranga nje shqiptar. Arrestimi ėshtė kryer nė Venecia nė Itali. Sipas mediave italiane policia arriti tė zbulonte trafikantin 28-vjeēar, ndėrsa ishte duke transportuar nė makinė, tė cilindrit tė madh, sasinė prej 11 kg heroinė e cila sapo kishte mbėrritur nga Shqipėria, bėjnė tė dituar mediat italiane. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha