Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rihanna seksi pėr revistėn “Complex”
15/01/13
Foto 1 nga 10
Kėngėtarja nga ishujt Barbados Rihanna ka njė numėr tė preferuar dhe ky ėshtė numri shtatė. Ajo ka realizuar turin e saj “777” nė shtatė ditė. Gjithashtu bukuroshja ka pozuar pėr revistėn e njohur “Complex”, pėr tė promovuar albumin e saj tė 7. Seksi dhe gjithnjė provokuese, Rihanna ka qenė nė formėn e saj mė tė mirė fizike. Megjithatė gjatė intervistės pėr kėtė revistė nuk ėshtė prononcuar pėr lidhjen e saj me kėngėtarin Chris Brown.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha