Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Dita Von Teese tashmė edhe njė kėngėtare seksi
15/01/13
Foto 1 nga 4
Dita Von Teese ėshtė bėrė e njohur si balerinė por edhe pėr linjėn e saj tė tė brendshmeve dhe seteve fotografike provokuese. Megjithatė kėtė herė Von Teese ka surprizuar duke publikuar kėngėn e saj tė parė. Provokuese dhe e veshur me tė brendshmet e firmės sė saj Dita gjithashtu ka performuar nė klipin e ri.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha