Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pallatet nė lulishtet e Tiranės, debati nga politika, te gazetarėt
19/01/13
Foto 1 nga 7
Akuzat dhe kundėr akuzat pėr pasuritė dhe ndėrtimin e pallateve pa leje kanė pėrfshirė edhe njerėzit e medias. Shkatėrrimi i lulishtes "Fan Noli" pėrballė selisė sė PD e ndėrtimi mbi tė i njė pallati 8-katėsh nga Toptanėt ka sjellė dhe njė sherr nė TV Klan mes analistit Lubonja e moderatorit Fevziu, pėr shkak se ky i fundit ėshtė pjesė e trashėgimisė Toptani. (eē/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha