Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Miley dhe Liam mė tė dashuruar se kurrė
21/01/13
Foto 1 nga 9
Aktorja dhe kėngėtarja Miley Cyrus sė bashku me tė fejuarin e saj Liam Hemsworth janė fotografuar duke shijuar rrezet e diellit nė Costa Rica. Ēifti ėshtė fotografuar mė i dashuruar se kurrė nga paparacėt, ndėrkohė qė kanė qenė duke u pėrqafuar me njėri-tjetrin.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha