Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Selena Gomez habit me pamjen si “nerd”
23/01/13
Foto 1 nga 8
Jemi mėsuar tė shohim aktoren dhe kėngėtaren Selena Gomez gjithnjė me njė pamje mjaft tė kuruar dhe tė kujdesur. Por kėtė herė ajo ėshtė shfaqur pa tualet, me njė veshje tė thjeshtė dhe me njė palė syze. Gomez dukej tamam nė versionin “nerd”.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha