Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 04:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rita Ora me stil “casual” gjatė javės sė modės nė Paris
23/01/13
Foto 1 nga 6
Kėngėtarja me origjinė shqiptare Rita Ora ėshtė e njohur pėr stilin e saj tė ēuditshėm tė tė veshurit. Ora ka qenė e pranishme gjatė javės sė modės nė Paris, ku dhe ėshtė fotografuar nga paparacėt. Kėngėtarja kishte veshur njė palė pantallona tutė shumėngjyrėshe tė firmės "Adidas", si dhe kishte vendosur njė kapuē tė zi nė kokė.(xh.k/shqiptarja.com)tė
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha