Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tė pozosh nudo nė borė
23/01/13
Foto 1 nga 15
Njėrėzit qė shikoni nė foto arrijnė tė durojnė tė ftohtin dhe borėn duke pozuar nudo. Ata kanė realizuar foto artistike gjysmė lakuriq dhe i kanė postuar ato nė web, duke nxitur kėshtu imagjinatėn e tė tjerėve, qė kanė pasuruar galerinė e fotove nė borė. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha