Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rihanna vazhdon tė jetė njė vajzė “e keqe”
24/01/13
Foto 1 nga 5
Rihanna rregullisht poston foto nė rrjetin social Twitter. Kėtė herė ajo ka hedhur njė foto ku ėshtė shfaqur duke tymosur. Nė tė ajo duket se ėshtė duke shijuar pushimet qė ka marrė pas turneut tė saj. E veshur me njė bluze ngjyrė floriri, me duart e vendosura sipėr kokės dhe duke tymosur ajo duket si njė vajzė “e keqe”. Turneu i saj i pestė “Diamonds World Tour 2013” pritet tė fillojė nė Mars.( A.G/ shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha