Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Surprizon Heidi Klum, kėrcen sipėr tavolinės gjatė emisionit
24/01/13
Foto 1 nga 7
Super modelja gjermane Heidi Klum ka treguar edhe njėherė se nuk ėshtė vetėm njė femėr e bukur, e cila sfilon nė pasarelat mė tė rėndėsishme nė botė. Klum falė karakterit tė saj mjaft tė ēlirėt ka dhuruar njė spektakėl tė vėrtetė gjatė emisionit tė Jay Leno. Gjatė intervistės ajo ka menduar tė ngjitet nė tavolinėn e gazetarit dhe ka kėrcyer sipėr saj. Ky gjest i Klum ėshtė pritur me ovacione nga tė pranishmit. Megjithatė kjo nuk ėshtė hera e parė qė modelja vepron nė kėtė mėnyrė. Edhe nė vitin 2003 po nė tė njėjtin emision ajo ka treguar tė brendshmet, tė cilat i pėrkisnin firmės Victoria’s Secret.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha