Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Eva Longoria strikte pėr linjat e saj
24/01/13
Foto 1 nga 5
Pas ceremonisė sė betimit tė Presidentit Barack Obama, aktorja e njohur Eva Longoria ėshtė shfaqur e veshur me tė zeza nė shkollėn e arteve marciale nė Los Angelos. Longoria e cila kishte vėnė dhe njė palė syze ėshtė dukur gati pėr “aksion”. E vetmja gjė qė ka zbutur pamjen e saj prej ninxheje ka qenė njė zemėr e bardhė nė veshjen e saj. Eva, e cila ka qenė dhe njė instruktore aerobie nė kolegj ka thėnė se ėshtė mjaft strikte nė kėtė fushė. Ajo kujdeset qė tė ketė njė jetė tė shėndetshme me njė dietė tė pasur proteinash , gjithashtu duke praktikuar dhe njė sport ēlodhės si joga.(b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha