Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
21 janari, gjyqtari me "Porsche" dha pafajėsinė nė 5 minuta
08/02/13
Foto 1 nga 3
TIRANE- Shqiptarja.com zbulon sot se ēfarė ndodhi nė procesin e djeshėm gjyqėsor ku ish- komandanti i Gardės sė Republikės Ndrea Prendi dhe Agim Llupo u shpallėn tė pafajshėm nga akuza e vrasjes sė 4 demonstruesve nė protestėn e 21 janarit 2011 para kryeministrisė. Gjithashtu zbulohen dhe proceset politike dhe historinė e gjyqtarėve pjesė e trupit gjykues qė shpallėn tė pafajshėm Ndrea Prendin dhe Agim Llupon nga akuza e vrasjes sė 4 demonstruesve nė demonstratėn e 21 janarit. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha