Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Carmen Electra, njė 40 vjeēare qė duket si 25
28/02/13
Foto 1 nga 4
Pėr modelen amerikane dhe aktoren e serialit tė famshėm “Baywatch”, Carmen Electra mosha ėshtė thjesht njė shifėr qė ska rėndėsi pėr tė dukur bukur dhe pėr tė qenė nė formė. “Ndihem shumė mirė sikur tė jem 25”:- ka thėnė 40 vjeēarja seksi. Duke rikujtuar dhe njėherė vitet 90-tė kur bukuroshja ka qenė pjesė e serialit “Baywatch” ajo ka pozuar pėrsėri me tė njėjtėn veshje, rrobe banjet e famshme nė ngjyrė tė kuqe, pėr revistėn e pėrjavshme amerikane “In Touch”. Modelja ka treguar se vitet qė kanė kaluar nuk i ka ndjerė fare pasi ėshtė shfaqur mė seksi se kurrė, me njė trup tė tonifikuar dhe linja perfekte. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha