Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Jessie J, performancė energjike nė koncertin e bamirėsisė
07/03/13
Foto 1 nga 8
Njė performancė energjike ka dhuruar mbrėmjen e djeshme kėngėtarja angleze Jessie J nė njė koncert bamirėsie. 24 vjeēarja britanike e veshur me minifund, bluzė tė shkurtėr dhe njė palė taka tė larta ka shfaqur pamjen e njė rokereje gjatė interpretimit tė kėngės sė saj “Dude It Like A Dude”. Ajo nuk ka ngurruar tė tregojė flokėt e qethura nė pjesėn e pasme tė kokės duke i ngritur ato me duar. Jessie ėshtė dukur mjaft e lumtur dhe nė humor duke sjellė njė interpretim tė veēantė. E ulur nė gjunjė mbi skenė dhe duke imituar sikur po luante nė kitarė kėngėtarja ka treguar format e saj fizike tė shkėlqyera. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha