Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kim Kardashian rrezikon shtatzėninė
07/03/13
Foto 1 nga 7
Personazhi i njohur i ekranit Kim Kardashian ka kaluar disa ēaste tė vėshtira m shtatzėninė e saj. Mėsohet nga “DailyMail” se Kim ka rendur nė spital pasi ka patur frikėn e njė aborti. Sipas mediave mjekėt i kanė kėshilluar Kardashian qė tė lėrė stėrvitjen dhe tė pushojė pėr disa kohė. Kjo ėshtė shtatzėnia e parė pėr tė, sė bashku me tė fejuarin e saj Kanye West. (xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha