Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Miranda Kerr, gjithmonė e freskėt dhe natyrale
08/03/13
Foto 1 nga 5
Ajo ėshtė padyshim simboli i freskisė dhe i natyralitetit. Ėngjėlli i Victoria’s Secret, Miranda Kerr, pavarėsisht viteve qė kalojnė mbetet e freskėt dhe e bukur. Modelja bukuroshe ka realizuar njė set fotografik ditėn e djeshme ne Kalifroni ku si gjithmonė ka rrezatuar me paraqitjen e saj. Ajo ka dashur tė tregojė pėr fansat e saj sekretet e bukurisė. Tepėr e ngazėllyer ajo ėshtė shfaqur duke lyer plot delikatesė krahėt e saj me njė krem zbutės. Ajo gjithashtu ka postuar njė foto nė rrjetin social Twitter ku shfaqet duke u pėrkujdesur pėr veten dhe thekson se ėshtė njė nga mėnyrat e duhura tė nisėsh ditėn me ato produkte qė pėrdor ajo. Edhe pse e veshur “casual” me njė palė xhinse nė ngjyrė pink dhe njė bluzė tė thjeshtė tė bardhė, modelja australiane ėshtė dukur mjaft bukur dhe nė formė. Miranda ėshtė e martuar me aktorin anglez Orlando Bloom dhe kanė njė djalė sė bashku. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha