Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kelly Osbourne pėson krizė gjatė emisionit televiziv
08/03/13
Foto 1 nga 7
Stilistja angleze Kelly Osbourne ka pėsuar njė krizė ditėn e djeshme ku ka marė pjesė nė programin televiziv “Fashion Police” duke komentuar personazhet televizivė pėr paraqitjen e tyre. 28 vjeēarja ėshtė dėrguar menjėherė nė spital nėpėrmjet njė ambulance ku padyshim nuk kanė munguar dhe fotot e bėra nga paparacėt. Pasi ka marė veten stilistja nuk ka hezituar tė shkruajė nė rrjetin social Twitter pėr tė larguar dyshimet e njerėzve. “Faleminderit tė gjithėve pėr mbėshtetjen dhe urimet tuaja qė unė tė shėrohem, po ėshtė e vėrtetė pėsova njė krizė dhe mjekėt po kujdesen pėr tė gjetur shkakun”:- ka shkruar Kelly nė rrjetin social. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha