Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:29 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Venezuela i jep lamtumirėn sot Chaves-it, Nicola Maduro merr Presidencėn
08/03/13
Foto 1 nga 12
VENEZUELE - Sot Venezuela zhvillon ceremoninė mortore tė Presidentin tė saj, Hugo Chavez, i cili ndėrroi jetė mė 5 mars nga sėmundja e kancerit. Trupi i liderit do tė balsamoset dhe do tė vendoset nė Muzeun e Revolucionit. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha